Hledání podle štítkůŠtítky

A B C D E F H CH I J K L M N O P R S T U V Z

Aktuality (zpět na všechny aktuality)

Web je spuštěn!

1.12.2017

Katechetická sekce ČBK s podporou diecézních katechetických center s radostí oznamuje, že od adventu 2018 spouští pilotní provoz didaktického webu katecheze.cz, kde bude možné získat materiály pro katechezi a výuku náboženství.

Cílem webového portálu je umožnit užívání a sdílení kvalitních podkladů, které projdou odbornou recenzí. Nabízené materiály budou výsledkem práce nejen katechetických center, ale i dalších institucí a jednotlivců. Tímto také vyzýváme všechny kreativní a zkušené osoby na poli katecheze a náboženského vzdělávání k nahrávání a sdílení vlastních materiálů, které budou předány k odbornému hodnocení a po případném doplnění či úpravě budou zveřejněny k volnému použití s uvedeným jménem autora. V současné době je na webu k dispozici téměř 200 materiálů, doufáme však, že s Vaší pomocí se počet brzy znásobí.

Doufáme, že web se stane vítaným doplňkem příprav a postupně i živou platformou pro výměnu již existujících či v budoucnu vzniklých podkladů! 


Datum zveřejnění: 1.12.2017

LIturgické texty

  • Bible na neděli: 24. 2. 2019, 17. 2. 2019

Přihlášení

Je vyžadováno přihlášení. Po přihlášení / registraci budete moci - stahovat materiály, hodnotit materiály, přispívat do diskuzí, nahrávat nové materiály a další...

Registrace